O nas

Team Studio Pasikowski, to różne osobowości i zainteresowania – ale wszystko związane jest z najważniejszą dziedziną, czyli fotografią. Często pojawiamy się na reportażach w duecie, dzięki czemu uzupełniamy się i łączymy siły, by reportaż był szczegółowy i jak najlepiej oddawał Wasze uroczystości. Czas na kilka słów o nas, gdybyście chcieli nas poznać 😉

Marian Pasikowski
Trzy słowa o Panie Marianie: wielkie doświadczenie, perfekcjonizm i precyzja! Zdobył liczne tytuły oraz dyplomy (między innymi tytuł Mistrza Fotografii), specjalizuje się w reprodukcjach starych fotografii. Potrafi nadać nowe życie każdemu zdjęciu.
Obecnie bardzo chętnie robi zdjęcia podczas swoich podróży.

Aleksandra
Ciepła, kontaktowa fotografka, która uwielbia pracę z klientami. Jej zainteresowania fotograficzne to szczególnie fotografia dziecięca – ma świetny kontakt z dziećmi i wrażliwość, którą widać na zdjęciach. Specjalizuje się także w fotografii ślubnej – chwytanie emocji w obiektywie to jej supermoc!

Sebastian
Biegający fotograf – dosłownie i w przenośni. Mózg operacji, człowiek od zadań specjalnych – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Kocha zwierzęta i fotografię. Jego specjalnością są reportaże – ma bystre oko na każdy szczegół. Opiekuje się też naszą stroną internetową.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli napiszesz rekomendacje o nas na stronie Google Dziękujemy 😊

Szybki kontakt!
+
Wyślij!